Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert: Leon Krześniak & Brownie’s trio

2 marca 2019

Marzec to już wiosna a jak wiosna to Blues! W związku z tym Tawerna ma przyjemność zaprosić Państwa na nietuzinkowe wydarzenie muzyczne:
Leon & Brownie’s to klasyczne bluesowe trio, które zabierze Was w niesamowity świat muzyki bluesowej. Robimy to co nam gra w sercu, bo chociaż jesteśmy młodzi, graniem tej muzyki zajmujemy się na co dzień od długich lat. Pokazujemy, że Blues to nie tylko nastrojowe ballady śpiewane przy dźwiękach gitary akustycznej, ale też elektryzujące krew w żyłach rockandrollowe riffy. Na naszych koncertach jest: mocno i energetycznie….
W składzie:
Leon Krześniak – wokalista, gitarzysta oraz songwriter. Uczestnik X edycji Voice of Poland oraz finalista Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.
Tomasz Imienowski – basista, kontrabasista, muzyk sesyjny. Pracował z największymi gwiazdami i instrumentalistami polskiego bluesa, rocka i jazzu ( m.in. muzycy zespołów TSA, Republika, Nocna Zmiana Bluesa).
Igor Augustynowicz – Perkusista od najmłodszych lat. Fan muzyki blues-rockowej, jazzowej, rock’n’rollowej oraz podejścia vintage do brzmienia i gry na perkusji. Wychowany na bluesowej scenie jam session.
Start:20:00
Bilety: 15 zł – do nabycia w dniu koncertu

Szczegóły

Data:
2 marca 2019