Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Ostróda | Muzyczny Stand Up Czesława Mozila

25 czerwca 2020

Nadszedł czas odmrozić kulturę.
Z przyjemnością zapraszamy Państwa na Teatr Jednego Aktora, czyli solowy występ Czesława Mozila.
Data: 25.06.2020
Godzina 20:30
Bilety: 50 zł , do kupienia na www.czeslawspiewa.kupbilecik.pl
Występ odbędzie się w ogrodzie Tawerny, z uwzględnieniem wszystkich wymogów sanitarnych, przez co liczba biletów jest limitowana.
W przypadku zmiany wytycznych, pula biletów może ulec zwiększeniu
To połączenie monodramu, stand-upu i koncertu.
Czy bycie alternatywnym artystą daje popularność wśród dresiarzy? Polska widziana z perspektywy podwójnego emigranta, żyjącego między Danią a Polską, kochającego absurdy obu tych krajów i patrzącego na wszystko z humorem. Historie z życia , opowiedziane za pomocą największych hitów Czesława.
Przewrotna, słodko-gorzka i bardzo zabawna opowieść o patriotyzmie, emigracji i ojczyźnie, a także o codziennym życiu popularnego artysty.
————————————————————————–
Regulamin:
1.Organizatorem wydarzenia jest Tawerna Ostróda.
2.Uczestnik ma obowiązek podpisania oświadczenia przygotowanego przez Organizatora przy wejściu na imprezę, że, według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym.Uczestnik ma również obowiązek podpisania zgody na przetwarzanie danych osobowych.
2.Maksymalna ilość osób mogących uczestniczyć w wydarzeniu „Disko Dansing” ustalona będzie zgodnie z podanymi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa w związku z koronawirusem. Stan na 30 maja 2020 r. to 150 miejsc siedzących.
3.Przed wejściem na teren koncertu prosimy o zachowanie co najmniej 2 metrów między Uczestnikami.
4.Z racji utrzymania bezpieczeństwa epidemicznego Organizator zastrzega sobie prawo do udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym danych osobowych uczestników imprezy.
5.Uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust i nosa maseczką lub przyłbicą ( we własnym zakresie ) ochronną przez cały czas, podczas przebywania na terenie wydarzenia.
6.Organizator zastrzega sobie prawo zmiany, bądź odwołania terminu wydarzenia ze względów pogodowych, bądź obostrzeń epidemiologicznych.
7.Osoby nietrzeźwe, będące pod wpływem narkotyków oraz zachowujące się w sposób,
który zagraża bezpieczeństwu osób trzecich, zakłóca wydarzenia lub narusza ogólnie przyjęte normy zachowania w miejscach publicznych – mogą być poproszone o opuszczenie terenu
wydarzenia bez możliwości zwrotu biletu ani pieniędzy.
8.Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
9.Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian w treści Regulaminu.
10.Wszelkie sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzyga Organizator.
>>> Więcej informacji o zasadach w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2:
https://www.gov.pl/…/wytyczne-dla-organizatorow-imprez…

Szczegóły

Data:
25 czerwca 2020