Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Przedwiośnie w w Tawernie

9 lutego 2020

Rock, reggae, blues, poezja śpiewana, hip hop – tak można będzie można się „rozerwać” kulturalnie w najbliższym czasie w amfiteatrze Ostródzie. Koncerty zespołów Poparzeni Kawą III, Cisza Jak Ta, Polska Wersja, Dziady Kazimierskie, Hunter, Gutek ubarwią nam pierwsze dni wiosny w naszym mieście.
I tak zapraszamy już w niedzielę na koncert zespołu Cisza Jak Ta, zespołu, który regularnie koncertuje w naszym mieście i ma stałe grono swoich fanów.
A już 15 lutego kolejna wyjątkowa Hip Hopowa noc w Ostródzie. Tym razem na scenie Sali Kameralnej Ostródzkiego Amfiteatru zagra jedyna w swoim rodzaju niepowtarzalna ekipa – POLSKA WERSJA !!
21 luty to impreza charytatywna Fu.ck Glejak, podczas której wystąpi mocna ekipa reprezentantów rocka.
Dzień później czeka nas spotkanie z Karolem Bieleckim znanym piłkarzem ręcznym.
Również 22 lutego możemy potańczyć na imprezie współorganizowanej przez Centrum Kultury w Tawernie – koncercie zespołu Dziady Kazimierskie.
Tydzień później 28 lutego zagra dla nas w rockowych rytmach zespół Hunter.
Dzień później 29.02 rytmy reggae na imprezie Dub Night Vol. 5 zaprezentują Roots Vibracja Sound System oraz ostródzka ekipa z Roots Trippin Sound System.
Na początku marca bawimy się przy klubowych rytmach techno z okazji Dnia Kobiet na imprezie Techno is a Woman oraz bluesowej imprezie z zespołem Tribute to Gary Moore z synem legendarnego gitarzysty Jacka Moore’a.
Z kolei wiosnę powitamy w rytmach rock reggae w towarzystwie Cioci Olson i Gutka z zespołu Indios Bravos.
Wiosna w pełni, w związku z tym 3 kwietnia bawimy się w rytmach Poparzonych Kawą III.
Szczegóły dotyczące godzin rozpoczęcia oraz możliwości nabycia biletów na te wydarzenia dostępne będą na stronach internetowych Centrum Kultury w Ostródzie, plakatach i mediach.

Szczegóły

Data:
9 lutego 2020