Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Tribute to Maanam Show w Ostródzie

17 lipca 2021

Tribute to Maanam to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny muzycznej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim wspaniałych tekstów Kory, które przez niemal 40 lat towarzyszyły Polakom w każdym wieku, i które na stałe wpisały się w ich serca.
Koncert to podróż przekrojowa po największych hitach Maanamu, wśród których nie zabraknie takich przebojów jak: „Boskie Buenos”, „Szare miraże”, „Kocham cię kochanie moje”, „Ta noc do innych jest niepodobna”, „Krakowski Spleen”, „Się ściemnia”, „Cykady na Cykladach”, „Szał niebieskich ciał” i wiele innych.
Projekt nie stara się być kopią Maanamu, a próbą spojrzenia na znany od lat materiał z perspektywy młodego pokolenia. To nowe aranżacje zachowujące ducha oryginału, w których przeplata się buntownicza muzyka lat 80tych z nowymi brzmieniami i elementami wszelakich nurtów muzycznych. To próba wyciągnięcia ze znanych przebojów ich esencji, siły przekazu i przepuszczenia ich przez nowy pryzmat muzyczny.
Na scenie wystąpią:
Małgorzata Oleszczuk – wokal
Hubert Baumann – gitara
Jan Jarecki – instr. Klawiszowe
Filip Arasimowicz – bas
Dariusz Mrozek – perkusja
Godzina: 20.00.
Bilety: 35/45zł
Bilety w klubie i na KupBilecik.pl
https://www.kupbilecik.pl/…/Ostr%C3…/Tribute+to+Maanam/
Podczas koncertu będą obowiązywały zasady bezpieczeństwa zgodne z aktualnymi rozporządzeniami.

Szczegóły

Data:
17 lipca 2021