Home Page 2 – Polski

Witamy

w Tawernie

Zapraszamy!
Menu

Poznaj

naszą historię

Tawerna to klimatyczna restauracja, zbudowana ze stuletnich belek, oparta na palach wbitych w dno kanału. Jest inspirowana tradycyjną architekturą Mazur i starymi, nadjeziornymi tawernami. Lokal składa się trzech różnych części – pierwsza to główna sala z kominkiem, barem i stolikami. Górna sala z kominkiem to miejsce na rodzinne uroczystości i wesela. Odbywają się tam również koncerty, stand – upy, spektakle i wystawy. Trzecia część to duży taras nad wodą, malowniczy ogród z budynkiem małego portu dla łódek i kajaków, gdzie wypożyczamy sprzęt turystyczny i organizujemy wydarzenia kulturalne.

 

 

 

Odkryj naszą kuchnię

Tradycyjne

Receptury

 

 

 

 

Odkryj

naszą kuchnie

Nasza kuchnia to tradycyjne i różnorodne receptury, znane nam wszystkim domowe smaki zamknięte w nowej oryginalnej formie. Wszystkie serwowane przez nas posiłki przygotowujemy samodzielnie, nie wykorzystując półproduktów. Korzystamy z własnych receptur, a wszelkie dania przygotowujemy na bieżąco. Naszą wizytówką jest pyszna szarlotka podawana z lodami i musem malinowym. Słyniemy ze świeżo smażonych ryb, zupy rybnej , pierogów i niepowtarzalnej pizzy. Stawiamy na świeże i lokalne produkty pozyskiwane od okolicznych producentów. Czerpiemy inspiracje z szeroko pojętej kuchni polskiej oraz tradycyjnych przepisów staropolskich.

Zobacz nasze pełne menu

Przyjęcia okolicznościowe

Organizujemy

Przyjęcia okolicznościowe

 

Przyjecia

w tawernie

Górna sala naszej restauracji to idealne miejsce na rodzinną uroczystość.Organizujemy tam przyjęcia weselne, chrztu, komunii, zaręczyn, wieczory panieńskie, kawalerskie i inne przyjęcia rodzinne.
Nasza restauracja przygotuje dla Państwa dania wybrane z menu lub ustali i stworzy nowe posiłki na potrzeby przyjęcia.Nasz zespół zajmie się przygotowaniem dekoracji stołu i sali, oprawą świetlną, nagłośnieniem i stworzy dla Państwa niepowtarzalny klimat w niepowtarzalnym miejscu.

dowiedz się więcej

 

 

 

 

Wypoczywaj

Przyjemnie

Wypoczywaj

 

Aktywny

wypoczynek

Nasz port i przystań przy lokalu to miejsce, w którym można wypożyczyć: kajaki, rowery stacjonarne, wodne, łódki i motorówki. Zajmujemy się organizacją spływów kajakowych i wycieczek rowerowych, które mogą trwać od jednego do nawet czterech dni. Nasz zespół przewodników turystycznych oprowadza po najciekawszych i najpiękniejszych miejscach Mazur z poziomu wody i lądu. Podczas naszych wycieczek i spływów bawimy się wspólnie przy ogniskach i biwakujemy w dzikich zakątkach Krainy Tysiąca Jezior. W naszych spływach kajakowych może popłynąć aż 120 osób, zaś w wycieczkach rowerowych pojechać może aż 80 osób. Dysponujemy różnego rodzaju rowerami. Amatorzy oraz profesjonalni rowerzyści znajdą w naszej ofercie sprzęt odpowiedni dla siebie. Goście naszej przystani mogą skorzystać z gotowych tras wycieczek rowerowo-kajakowych, mogą też wraz z naszymi przewodnikami zaplanować szczegółowo własną trasę dostosowaną do umiejętności i czasu, którym dysponują.

Dowiedz się więcej