Spływy

Kajakowe

Nasz port i przystań to miejsce, w którym można wypożyczyć kajaki i popłynąć w wiele ciekawych miejsc Warmii i Mazur. Organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami Mazur i historycznej krainy Prus: Drwęcą, Łyną i Pasłęką. Nasze spływy prowadzą również przez jeden z cudów Polski, czyli Kanał Ostródzko – Elbląski oraz Kanał Pauzeński. Mogą Państwo sami zdecydować gdzie, kiedy i w ile osób popłynął, a my dostarczymy i odbierzemy zarówno sprzęt jak i uczestników. Innym rozwiązaniem są gotowe, zorganizowane spływy trwające od kilku godzin do kilku dni, w których popłynąć może zarówno 10 jak i 60 osób.

 

 

Wyprawy rowerowo – kajakowe

Wyprawy rowerowo - kajakowe

Wyprawy rowerowo - kajakowe

 

 

Wyprawy

rowerowo - kajakowe

Zwiedzanie dzikich i pięknych zakątków Mazur z poziomu wody i lądu to niezapomniane doznanie. Oferujemy kompleksową obsługę wycieczek rowerowych połączonych ze spływami kajakowymi. Mazury to nie tylko rzeki i jeziora, ale również setki kilometrów ścieżek rowerowych poprowadzonych przez malownicze i dzikie zakątki tej krainy. Nasze wyprawy to idealne rozwiązanie zarówno dla wymagających podróżników jak i leniwych turystów. W naszych okolicach znajdują się dziesiątki tras wodnych i rowerowych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele naszych tras ma swój start lub metę w okolicznych malowniczo położonych hotelach i pensjonatach, dzięki czemu wyprawy często kończą się i zaczynają w miejscach pobytu turystów. Wyprawy kajakowo – rowerowe to idealne rozwiązanie dla dużych i małych grup. Nasi przewodnicy poprowadzą każdą z nich.

Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe

Wycieczki rowerowe

Wycieczki

Rowerowe

Nasza wypożyczalnia sprzętu turystycznego oferuje wiele typów rowerów, na których zwiedzić można każdy, nawet najbardziej wymagający, zakątek Mazur. Nasze rowery przystosowane są zarówno do jazdy asfaltem, jak i lasem z nierówną nawierzchnią.

Nasza wypożyczalnia rowerów to oferta dla samotników jak i średnich czy dużych grup. Jeżeli przyjechaliście na Mazury całą firmą lub większą grupą znajomych, ale nie macie konkretnego planu, to idealnie trafiliście. Organizujemy wyprawy rowerowe dla ludzi o każdym stopniu zaawansowania, dla odważnych i dla tych mniej, dla zapalonych sportowców, jak i tych bardziej leniwych. Nasi przewodnicy, którzy znają Mazury na wskroś, przeprowadzą Państwa przez najciekawsze zakątki Krainy Tysiąca Jezior i dziesiątki szlaków rowerowych.

 

 

Biwak i ognisko

Biwak i ognisko

Biwak i ognisko

 

 

 

Biwak

i ognisko

Czy wyobrażacie sobie wypoczynek na Mazurach bez ogniska i biesiady? My sobie tego nie wyobrażamy i oferujemy Państwu niezapomniane biwaki i biesiady z ogniskiem i grillem na świeżym powietrzu. Nasza przystań z ogrodem to idealne miejsce dla dużych i małych grup, które chcą spędzić ciepły, letni wieczór nad wodą, przy ognisku lub grillu. Na tych, którzy lubią biwakować w dzikszych miejscach, czeka wiele pięknych niezwykłych miejsc, takich jak Wyspa Orzechowa na jeziorze Drwęckim. Wycieczka rowerowo – kajakowa zwieńczona biwakiem przy ognisku to niezapomniane przeżycie, do którego wielu z naszych gości wraca co roku.