Przyjęcia

Przyjçcia

Przyjęcia

 

Przyjecia

w tawernie

Nasz lokal oferuje Państwu możliwość zorganizowania dowolnego przyjęcia. Trzy różne i niepowtarzalne miejsca na terenie naszej restauracji pozwolą cieszyć się zarówno w małym jak i w dużym gronie osób. Od wielu lat organizujemy różnego typu przyjęcia rodzinne i weselne, nasza doświadczona obsługa zadba o każdy najdrobniejszy szczegół podczas Państwa uroczystości. Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet najbardziej nietypowe potrzeby naszych gości. Nasz wszechstronny zespół zadba o kuchnię na najwyższym poziomie, dekorację sali i stołów, muzykę i aranżację sali w dowolnym stylu. Stworzymy dla Państwa niepowtarzalny klimat w niepowtarzalnym miejscu.

Restauracja jest podzielona na 3 główne miejsca: dolna sala restauracji mieszcząca 70 osób, górna sala – to miejsce przewidziane na 50 – 80 osób w zależności od rodzaju przyjęcia. W okresie wiosenno – letnim dodatkową przestrzenią jest ogród z zadaszonym portem – gdzie przebywać może do 200 osób w zależności od rodzaju przyjęcia.

 

 

 

 

Komunia, chrzest, bierzmowanie

Komunia, chrzest, bierzmowanie

Komunia, chrzest, bierzmowanie

 

Wspólna

Komunia, chrzest, bierzmowanie

Komunia, chrzest, bierzmowanie… Te ważne uroczystości organizujemy od wielu lat. Nasz doświadczony zespół zadba, by każde z tych wydarzeń stało się niezapomnianą i piękną chwilą. Zespół kelnerów, dekoratorów i kucharzy przygotuje dla Państwa całą uroczystość od podstaw, zadba o każdy szczegół. Jesteśmy otwarci na wszystkie prośby i oczekiwania.

 

 

Wesela

Wesela

Wesela

 

 

 

Wasze

niezwykłe wesele

Wyjątkowa chwila, wyjątkowy czas. Nasz doświadczony zespół pomoże Państwu w każdym najdrobniejszym szczególe, by ten dzień mógł zapisać się jako idealny. Zajmiemy się zarówno dekoracjami sali jak oświetleniem i muzyką. Poniżej przedstawiamy nasze stałe opcje menu z różnymi rodzajami serwisu. Latem wesele możemy przygotować w naszym ogrodzie nad wodą. Na życzenie gości nasi kucharze z przyjemnością przygotują nowe potrawy i ustalą indywidualne menu.

Urodziny i nie tylko

Urodziny

i nie tylko

 

Urodziny

i nie tylko

Nasz lokal z trzema różnymi przestrzeniami to idealne miejsce na wydarzenia i spotkania. Każde z tych miejsc jest wyjątkowe, by uczcić urodziny bliskich osób. Na indywidualne życzenie stworzymy niepowtarzalną oprawę świetlną i muzyczną oraz wystrój i dekoracje. Poniżej przedstawiamy bogate opcje menu specjalnie przygotowane przez naszych kucharzy.

 

 

Grill, ognisko, biesiada

Grill, ognisko, biesiada

Grill, ognisko, biesiada

 

 

 

Przygotuj

Grill, ognisko, biesiade

Nasz ogród z zadaszonym portem nad kanałem to idealne miejsce na ognisko z pieczeniem kiełbasek i pianek. Różnorodne menu na grill to przepis na niezapomniane spotkanie. Istnieje możliwość samodzielnej obsługi grilla lub wynajęcia kucharza. Nad wodą odbywają się również biesiady z muzyką na żywo. Dominuje tu folklor i regionalne dania. Wspólne biesiadowanie nad mazurskim jeziorem to idealne sposób na relaks i poznanie historii regionu.

Wigilie

Wigilie

Wigilie

 

Uroczyste

wigilie

Nasza tradycyjna kuchnia to idealne rozwiązanie na wigilijny stół. Od wielu lat organizujemy spotkania wigilijne dla firm. Typowe polskie potrawy goszczą od dawna na wigilijnych stołach gości odwiedzających Tawernę. Nasi kucharze, bazując na sprawdzonych, dawnych recepturach, przygotują tradycyjne i pyszne dania.

 

 

Przyjęcia okolicznościowe

Przyjecia

okolicznościowe

 

 

 

Przyjecia

okolicznościowe

Na życzenie gości nasz zespół jest w stanie zorganizować wiele różnych przyjęć i spotkań o różnym charakterze. Jesteśmy otwarci na Państwa prośby i życzenia. Zapraszamy do kontaktu.