Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Wydarzenia – ostatnio zakończone

/ Stand-up Ostróda / KAROL MODZELEWSKI – „Afryka” | support Kamil Kozieł | 16.02

KAROL MODZELEWSKI z programem "Afryka" - To niewiarygodna opowieść o rajdzie przez ten kontynent, wyświetlaniu polskich kreskówek, handlowaniu z mafią, czy ucieczkami przed wojskiem, a całość poparta zdjęciami, więc będzie multimedialnie. Karola możecie znać z serii "Newsy Bez Wirusa" na YouTube, z radia RMF FM albo po prostu z wcześniejszych programów stand-upowych. A jeśli dorastaliście..

2 lutego 2022 @ 20:00 - 22:00

Stand-up Ostróda / TOMEK KOŁECKI & PATRYK GOSIŃSKI / MC Jaksa

Zapraszamy do Tawerny na klimatyczny stand-up comedy! Z nowym programem pojawi się TOMEK KOŁECKI. Towarzyszyć mu będzie PATRYK GOSIŃSKI zwycięzca konkursu Open Mic II Gali Stand-up Mrągowo. Całość poprowadzi klasycznie ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ. Bilety: od 30 zł >>> http://kbq.pl/64626 --------------------------- TOMEK KOŁECKI Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już..

7 stycznia 2022

33 1/3 Retro – Spekcja. Wieczór z gramofonami

Po przerwie wracamy z nowymi wydarzeniami. Środek jesieni rozpoczniemy muzyką z płyt winylowych. Koniec października rozgrzeje trzask starych płyt, który wypełni przytulne wnętrze Tawerny. Tej nocy za sterami naszej gramofonowej machiny zasiądzie Artur Munje, współorganizator Ostróda Reggae Festiwal i wieloletni działacz Ostródzkiego Centrum Kultury. Od zawsze kolekcjonował płyty winylowe, ich pokaźną kolekcją dzieli się przy..

29 października 2021