Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Stand-up Ostróda / SEBASTIAN REJENT program „Voilà” / + support

30 września 2021 @ 08:00 - 17:00

Hej Ostróda!
Na kolejny stand-up do Tawerny wpada mocny zawodnik ze swoim pełnometrażowym programem „Voilà”.
SEBASTIAN REJENT! Na scenie pojawi się także support (szczegóły niebawem), a całość poprowadzi rudobrody Jaksa! Wbijajcie śmiało w klimatyczne przestrzenie Tawerny. Wydarzenie odbędzie się w sali na pierwszym piętrze.
bilety: 30 zł
(dostępne tutaj: http://kbq.pl/62605 oraz w Tawernie)
————————————–
SEBASTIAN REJENT z programem „Voilà”
W Ameryce mądre komediowe głowy twierdzą, że potrzeba 10 lat na zostanie dobrym komikiem. U Sebastiana Rejenta na scenicznym zegarze wybiło 11 lat. Te same głowy mówią też, że pierwszy special stand-upowy można nagrać po dekadzie występowania. W Polsce nikt tym się nie przejmuje… Oprócz jednej osoby. Sebastian Rejent wyrusza w Trasę ze swoim pierwszym solowym materiałem. Voila. Dlaczego Voila? Bo ile można czekać. Oto on! Powitajcie go gromkimi brawami… A nie, czekajcie, najpierw musicie kupić bilety. To kupcie bilety, a następnie powitajcie go gromkimi brawami!
+ support
prowadzenie: ARKADIUSZ JAKSA JAKSZEWICZ
Wydarzenie dla osób pełnoletnich.
———————————
* Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione * Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo – wyproszenia przeszkadzającej osoby, bez możliwości zwrotu za bilety. *** Ze względu na zachowanie zasad bezpieczeństwa zgodnie z Wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce opracowanymi przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Ministerstwo Rozwoju oraz Głównego Inspektora Sanitarnego, Uczestnik: – Kupując bilet online, oświadcza, że według swojej najlepszej wiedzy, nie jest osobą zakażoną oraz nie przebywa na kwarantannie lub pod nadzorem epidemiologicznym; – Zobowiązany jest do samodzielnego wyposażenia się w materiały ochrony osobistej mające służyć zasłanianiu ust i nosa. Osoby nieposiadające ww. materiałów nie będą wpuszczane na teren imprezy; – Jeśli u Uczestnika imprezy wystąpią objawy choroby, nie wzięcia udziału w wydarzeniu i poinformowania o tym Organizatora.

Szczegóły

Data:
30 września 2021
Godzina:
08:00 - 17:00